Biz iki kız kardeş olarak bu yola beraber çıktık. İkimiz de takılara olan ilgimizi neden profesyonel hayatımıza da taşımayalım diyerek bu serüvene çıkmış olduk. Sevdiğimiz ve ilgi duyduğumuz alanda çalışmanın daha da keyifli olduğunu fark edince, bu enerjimizi değerli müşterilerimize de yansıtarak güzel bir aile olmayı hedefledik.

Kendimizden kısaca bahsedecek olursak;

Duygu Uçar: 2007 yılında Kadir Has üniversitesinden İşletme bölümünden mezun oldum. Sonrasında Amerika’ya giderek Mühendislik ve Teknoloji alanında yüksek lisans yaptım. Uzun bir süre özel sektörde çalıştıktan sonra edinmiş olduğum tecrübelerimi kendi işime yansıtmam gerektiğini düşünerek; kardeşim ile beraber bugünkü sizlere hizmet vermekten büyük keyif duyduğum kendi işimi kurmuş bulunmaktayım.

Simay Uçar: 2015 yılında Bilgi Üniversitesi İşletme bölümünü kazandıktan sonra çift ana dal ile Ekonomi bölümünü de bitirerek,  akabinde hızlı bir şekilde iş hayatına atıldım. Çeşitli sektörlerde çalıştıktan sonra ablam ile beraber bilgi ve tecrübelerimizi birleştirerek ilgi duyduğumuz takı konusunda kendi yolumuzu çizme kararını vererek kendi işimi kurdum.

Takı alanında gümüş sektörüne yönelme sebebimiz ise; kendimizin de kullandığı gümüş takıların kendine has ışıltısı ve parıltısının yan ısıra bedenimizde uyandırdığı fiziksel ve ruhsal iyileştiriciiliğini de bizzat fark ederek, bu sektöre yönelip Luna Argento ailemizin bir parçası olan siz değerli müşterilimizle de paylaşmak oldu.

Luna Argento ekibi olarak; altından sonra en çok tercih edilen takı malzemesi olan göz alıcı rengi ve dokusu ile özel bir element olan gümüşü, altın şıklığını aratmayacak ürünlerimiz ile birlikte sizlere sunmanın gururunu yaşamaktayız. En yeni en tarz ürünlere bir tık ile kolayca ulaşabilmeniz adına özenle çalışmaktayız. Geri dönüşleriniz ve memnuniyetiniz sayesinde sizleri ve taleplerinizi daha iyi anlayarak ürün çeşitliliğimizi ve kalitemizi geliştirmekteyiz. Biz tercih ettiğiniz için teşekkür eder, keyifli ve ışıltılı alışverişler dileriz!
 

Sevgiler& Saygılar,

Luna Argento ailesi